top of page
PN Discovery Su Bl Gr Wht Flr orn.png

Su Arıtma sektöründe yaklaşık 15 yıldır faaliyet göstermekteyiz.. Su arıtma sektöründe değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını en hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılayabilmek ve yaşam alanlarındaki su arıtma ihtiyacına doğru çözümler üretmek için sürekli çalışıyoruz. Değişen koşullara uygun çözümler geliştiriyoruz.

          Discovery Su Arıtma olarak Türkiye de faaliyet gösterdiğimiz illerde müşterilere en iyi servis hizmetini en uygun şekilde vermeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyet hedefimiz %100 dür.

Siz müşterilere doğru, zamanında, kaliteli ve ekonomik servis hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

 

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak su arıtma sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Kalitesi ile müşterilerimizi, verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı, çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı, çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir

bottom of page